دنیای تجارت ما ارتباط نزدیکی با اینترنت دارد. و هر بنیان‌گذاری که می‌خواهد یک شرکت قوی ایجاد کند که در بازار سرآمد باشد، نمی‌تواند دریافت یک نام دامنه برتر را نادیده بگیرد.

چرا؟ زیرا وب سایت برند شما ویترین فروشگاه مجازی آن است و آدرس وب سایت شما زمین مجازی است که در آن اقامت دارد.

اما نام‌های دامنه ممتاز مانند سایر املاک دیجیتال رایج نیستند. آنها مانند خانه های لوکس هستند. دامنه های پریمیوم، مانند هر ملک لوکس، به دلیل کمیت محدود و تقاضای زیاد، بسیار پرهزینه هستند.

نام‌های دامنه ممتاز انتخاب هوشمندانه‌ای برای کسب‌وکارهای دیجیتال و مبتنی بر اینترنت است که می‌خواهند با رشد سریع اعتماد و شهرت برند خود مزیت رقابتی به دست آورند.

اما این تنها نوک کوه یخ است که یک نام دامنه برتر می تواند برای شرکت شما انجام دهد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که چگونه نام های دامنه برتر می توانند به موفقیت کسب و کار شما کمک کنند.

نام های دامنه پریمیوم چیست؟

اصطلاح “نام دامنه برتر” به یک آدرس وب با کیفیت بالا اشاره دارد که کوتاه، جذاب است و معمولا با پسوند com ختم می شود. دامنه های پریمیوم برای شرکت هایی که مالک آن ها هستند، امکان برندسازی قوی را ارائه می دهند.

این به این دلیل است که این نام‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که باعث می‌شود در عین دستیابی به هدف اساسی همه دامنه‌ها، یعنی کمک به بازدیدکنندگان در یافتن وب‌سایتی که در جستجوی آن هستند، از سایرین متمایز شوند. 

و یکی از بهترین راه‌ها برای یافتن نام دامنه ممتاز در ایران ، انتخاب بهترین آنها یعنی دامنه alo.ir است

چه چیزی یک دامنه را به عنوان “Premium” واجد شرایط می کند؟

برای اینکه بفهمید چه چیزی به یک دامنه «حق بیمه» دلالت می کند، ابتدا باید بدانید که کسب و کارها و کارآفرینان دامنه ها را می خرند زیرا می خواهند برندشان را نمایندگی کنند، منبعی برای استراتژی های بازاریابی آنها شوند، یا شاید حتی به این دلیل که نمی خواهند رقبایشان داشته باشند. آی تی.

اگر این امر به آنها در دستیابی به اهداف بازاریابی و برندسازی کمک کند، شرکت ها با کمال میل هزینه بیشتری را برای نام دامنه پرداخت خواهند کرد.

در زیر برخی از ویژگی های مهم نام های دامنه برتر آورده شده است:

  • آنها کوتاه هستند با دامنه ها، کمتر همیشه بیشتر است. و مشتریان پیدا کردن برندهایی با نام دامنه کوتاه‌تر را آسان‌تر می‌کنند. 
  • آنها قابل برند هستند. برای کارآفرینان ایجاد یک برند با پشتیبانی از یک نام دامنه برتر بسیار ساده تر است.
  • آنها از افزونه های مورد اعتماد استفاده می کنند. آنها چندین هزار افزونه وب سایت هستند، اما com، .org، .net و .io محبوب ترین و پیش فرض در ذهن مشتریان در هنگام تعامل با دامنه ها هستند.  
  • آنها یک پیام واضح را بیان می کنند. نام های دامنه ممتاز به مشتریان تصویر واضحی از اقلام و خدماتی که شرکت شما ارائه می دهد، می دهد.
  • آنها سئو دوستانه هستند. دامنه های پریمیوم سئو دوستانه هستند زیرا اغلب با عباراتی که مشتریان جستجو می کنند مطابقت دارند.

چرا باید یک نام دامنه برتر برای شرکت خود در نظر بگیرید؟

Screen-Shot-2022-04-08-at-2.43.59-PM-376x210

  • بهترین نام دامنه ممکن را برای شرکت شما تضمین می کند. پس از ده سال و 11 میلیون دلار، بالاخره ایلان ماسک دامنه Tesla.com را از استوارت گروسمن خریداری کرد. و یکی از دلایلی که او برای مدت طولانی منتظر ماند این بود که متوجه شد بهترین رویکرد برای نمایندگی شرکت شما در عصر دیجیتال استفاده از نام های دامنه برتر است، رویکردی که دقیقاً با برند شما مطابقت دارد.
  • یافتن شرکت شما را برای افراد آسان‌تر می‌کند. به دست آوردن یک نام دامنه ممتاز، یادآوری، جستجو و یافتن شرکت شما را برای مخاطبان هدف آسان‌تر می‌کند. اگر صاحب یک فروشگاه کفش هستید و می‌خواهید مردم بتوانند به سرعت شما را پیدا کنند، نامی مانند bestshoes.com به نامی مانند thebestshoestore4u.com بسیار ارجحیت دارد .
  • اعتبار شرکت خود را افزایش دهید. به دست آوردن یک نام ممتاز، اعتبار و اعتماد وب سایت برند شما را افزایش می دهد. در نتیجه، مشتریان احتمال بیشتری برای بازدید و خرید از وب سایت شما خواهند داشت.
  • رقبا را از استفاده از یک دامنه قدرتمند در برابر شما باز می دارد. لحظه ای وقت بگذارید و تصور کنید که نام شرکت شما Imperial Fashion است. یکی از عوامل اصلی که مانع رشد برند شما می شود این است که imperialfashion.com قبلاً توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، نه لزوماً یک رقیب. اگر نام دامنه پریمیوم را ایمن نکنید، رقبای شما آن را می خرند و به احتمال زیاد از آن علیه شما استفاده می کنند. و این منجر به ترافیک و تبدیل کمتری برای شرکت شما می شود.

دامنه های پریمیوم ارزش سرمایه گذاری را دارند

اگرچه آنها در بازار ثانویه گران هستند، یک نام دامنه برتر ارزش هر سکه را دارد. این یک جزء حیاتی است که هر کسب و کاری باید از آن برخوردار باشد زیرا هویت دیجیتال برند خود را تجسم می بخشد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم